top of page

O nás

Vize tance sdružuje nezávislé profesionály a organizace působící v oblasti tance po celé České republice. Jsme profesní organizací, která slouží jako platforma pro všechny, kteří se chtějí podílet na rozvoji pohybového umění.

Umožňujeme spolupráci mezi umělci, dramaturgy, techniky, produkčními a kulturními manažery, PR manažery, fundraisery teoretiky a kritickou obcí. Naším cílem je propojovat profesionály a organizace na národní a mezinárodní úrovni.

IMG_9396.jpg

Od našeho založení v roce 2008 jsme se stali významným partnerem pro instituce v oblasti řešení profesních otázek a naším úsilím je zvyšovat povědomí o oboru u široké veřejnosti. Jsme hrdí na to, že jsou mezi našimi členy významné taneční instituce a umělci nejen z České republiky. Připojte se k nám a buďte součástí našeho spolku!

Vize tance se zaměřuje na zlepšení podmínek pro taneční a pohybové umění a podporuje jeho rozvoj v různých oblastech. Mezi hlavní činnosti patří spolupráce s dalšími platformami a experty, oborová advokacie napříč cílovými skupinami, partnerství s institucemi řešící profesní otázky, a zvyšování povědomí o oboru u široké veřejnosti.

Vize tance se také zabývá konkrétními tématy jako je rozvoj publika a komunitní práce, definování hodnot tanečního a pohybového umění pro širokou veřejnost, uplatnění pohybového umění v dalších oborech, vymezování rámce potřeb a pracovních podmínek nezávislých profesionálů a podpora vzdělávání.

bottom of page